נערות ליווי שעושות סקס בהזמנה

אחת הסיבות לכך שלא צריך לפרסם באינטנסיביות את אותן נערות ליווי, היא שנערות ליווי אלו ממילא מיועדות רק לבעלי תקציב גבוה במיוחד ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו חצי משכורת ממוצעת עבור שעה או שעתיים עם נערת ליווי. הפרסום עצמו פונה לקהל שוק מאוד ספציפי ולכן לא תתקלו בו לעתים קרובות מדי. אך אם אתם מאותם אנשים שנהנים משירותי הליווי האקסקלוסיביים והיוקרתיים האלו, אתם בוודאי מכירים את כל ערוצי הפרסום הנפוצים וכל צינורות המידע המגיעים עד אליכם. לא במקרה אתם גם יושבים וקוראים את המילים האלו, נאמר זאת כך.

נערות ליווי – הסטנדרטים

בשביל להיות נערת ליווי אקסקלוסיבית, לא מספיק להיות נערה, גם לא מספיק להיות נערת ליווי, או יפה, או סקסית. הסטנדרטים מתרכזים בקבוצה אחת שרירותית במיוחד, אשר דורשת המון מכל בחורה. כל זאת על מנת להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר, שיתבטא גם במראה הנערות וגם באופיין.

הסטנדרטים הנדרשים עבור שירותי ליווי בתל אביב הם, בין היתר :

 • גובה – על הבחורה להיות גבוהה, בעלת מראה ארוך ומושך
 • משקל – הבחורה תהיה רזה, או מלאה בצורה חושנית וסקסית
 • נתוני גוף – נערת ליווי אקסקלוסיבית צריכה להיות בעלת אגן סקסי ורחב וחזה גדול
 • אסתטיקה – הבחורה תהיה נקייה, אסתטית ומטופחת
 • יופי – על הבחורה להיות יפה ונקייה גם ללא איפור
 • אופי – נערת ליווי יוקרתית צריכה להיות שקטה, רגועה, אך לא ביישנית או שתקנית מדי
 • אינטליגנציה – נערות הליווי האקסקלוסיביות הן אינטליגנטיות ברמה גבוהה במיוחד

נתונים אלה ואחרים מרכיבים את פאזל האקסקלוסיביות בכל מה שקשור לשירותי ליווי. נערות ליווי בתל אביב נבחרות בקפידה על פי הסטנדרטים הללו, ללא הנחות וללא פשרות.

אל תתפשרו על פחות

ישנם משרדי ליווי רבים המציעים "שירותי ליווי אקסקלוסיביים". מדוע אנו רושמים זאת במירכאות? מכיוון שבהרבה מקרים מדובר בשרלטנים אשר מציגים שירותי זנות במסווה של שירותי ליווי ועוד לא מתביישים לקרוא להם אקסקלוסיביים. זהירות היא צעד מתבקש, בעיקר כאשר היום בכל תחום צצים לא מעט רמאים ונוכלים. כיצד להזהר ממקרים אלו ובאילו צעדים לנקוט למניעת מצבים לא נעימים? לפניכם מספר טיפים –

 1. נסו להצליב מידע עם פרסומים שונים ואתרי אינטרנט, על מנת לוודא את אמינותו ואיכותו של משרד הליווי המדובר, חפשו המלצות או חוות דעת של לקוחות.
 2. אם כבר הזמנתם שירות מאותה חברה, אך הנערה שהגיעה אליכם לא דומה בכלל לתמונתה באתר או אינה תואמת לתיאור שנכתב, בטלו את העסקה ואל תשלמו אפילו שקל

במשרדים רבים בונים על "דמי הביטול" של לקוחות כמוכם בתור פרנסה. אל תתנו יד לזה ואל תשתפו פעולה עם מעשי נוכלות ורמאות. עמדו על שלכם.

 1. אתר האינטרנט של כל עסק, פחות או יותר משקף את העסק עצמו. ככל הנראה בעל משרד ליווי קטן ומוזנח, לא ישקיע הרבה כסף באתר גדול ויוקרתי.
 2. בקשו לראות "תקנון" או "סיכום עסקה". למרות שמדובר בתהליך שגוזל את הנוחות משירות מהיר ומיידי, ולמרות שמדובר בתחום אפור שאינו מעוגן בחוק וכל אחד יכול לעשות בו מה שירצה, עדיין מדובר בפרוצדורה שיכולה להבהיר לכם מול מי אתם עומדים.

לסיכום

מרבית שירותי הליווי האקסקלוסיביים עומדים מאחורי מה שהם מציעים וגם יכולים לגבות את המילים בשלל הוכחות. הרמאים הם אלו שצריך להזהר מהם. השתדלו ליישם את הטיפים שניתנו כאן ותוכלו להנות מחוויית שירות אקסקלוסיבית מיוחדת במינה, עם נערות ליווי אקסקלוסיביות חושניות ונעימות. מדובר בחוויה איכותית וטובה שתישאר אתכם גם לאחר שתסתיים.