הרפתקה במועדון חשפנות

שלום שמי ראובן ואני רוצה לספר לכם על העבודה שלי. אני עובד כמתורגמן מקצועי, אני עובד עצמאי. יש לי חברה קטנה ואנשי עסקים משכירים את השירותים שלי כאשר מגיעים אליהם לקוחות או משקיעים מחול. זה עבודה קשה כי אתה אתם 24\7 ,אבל התשלום הוא טוב ובנוסף יש לך אפשרות לנצל את כל התנאים שאורחים מקבלים.
בדרך כלל אחרי כל הפגישות העסקיות יש גם תוכנית בידור לערב שאני גם מצטרף אליה. כשרק התחלתי את העסק היו לי לקוחות מארה"ב והם רצו לראות מה זה מועדון חשפנות בארץ .מצאנו מקום בתל אביב, זאת הייתה פעם ראשונה שלי במקום כזה. אמריקאים הרגישו במקום כזה כמו בבית,רב הבנות גם ידעו אנגלית אז כמעט ולא הייתה לי עבודה. אחד מהם אמר לי שבגלל שעשיתי היום עבודה מעולה הוא רוצה לפנק אותי ושאני יזמין מה שבא לי, שתייה ,בנות ,ריקוד פרטי. לא התכוונתי כל כך לנצל את הצעה שלו. הזמנתי שתייה והתיישבתי לראות מה קורה במקומות האלה.
חוץ מהבנות שהסתובבו בין אנשים היו גם הופעות בבמה המרכזית. ישבנו במקומות מאוד טובים ,ישר מול הבמה, לכן יכולתי לראות את הופעות טוב. בערך באמצע של הערב יצא רקדנית נוספת על הבמה,כשראיתי אותה עצר לי הלב, בחיים לא ראיתי בחורה כזאת יפה. לא יכולתי להוריד את העיניים ממנה. אחד הלקוחות טפח לי על הכתף, הסתובבתי וראיתי חבילה של שטרות קטנות אצלו ביד:

-"כך, תפנק את הבחורה,ראיתי שהתלהבת ממנה"

לא סירבתי,כמו בחלום לקחתי את השטרות. שמתי לה כמה בתחתונים היא חייכה. ככה המשכתי כל הריקוד עד שהיא עזבה. אחרי חצי שעה ראיתי שהיא יוצאת להסתובב בין אנשים,עוד נשארו לי כסף אז קראתי לה. הזמנתי לפ דאנס , מקרוב בזמן שהיא רקדה עלי הבנתי שהיא עוד יותר יפה ממה שראיתי. אחרי הריקוד ישבנו ודיברנו קצת ,קראו לה אנז'לה,רוב הסיכוים שם במה ולא אמיתי. היא הייתה מאוד נעימה וגם התלהבה מעבודה שלי. אחרי כמה דקות היא הלכה ללקוחות אחרים,בכל זאת היא בעבודה.

שוב פעם מישהו טפח לי על הכתף וראיתי שוב פעם חבילה של שטרות ,יותר גדולה.
-"כך אותה לריקוד פרטי כבר" -אותו לקוח אמר לי.

קראתי לה שוב פעם והזמנתי לריקוד פרטי. נכנסנו לחדר פרטי והיא הסבירה לי את החוקים,אני יכול געת איפה שבה לי חוץ מאזור הביקיני. בזמן הריקוד היא התפשטה לגמרי , הידיים שלי היו בכל מקום, הזין שלי עמד , הייתי חרמן רצח. לא התאפקתי והנסתי את היד בין הרגליים שלה,היא הייתה רטובה. היא עצרה אותי מיד ולחשה לי לאוזן:

-"אם אתה רוצה אקסרה ,צריך לשלם אקסרה וזה חייב להישאר בינינו"
הבנתי את הרמז ,הוצאתי את הכסף. היא החזירה את היד שלי חזרה על הכוס שלה ונצמדה עלי. התחילה לנשק את הצוואר ואת האוזניים שלי. שיחקתי עם כוס שלה קצת ואז היא תחילה לרדת למטה. הוציא את הזין שלי מהמכנסיים והכניסה אותו לפה. בחורה מהממת עם הזין שלי בפה, זה מראה כל כך מהנה. בכל מקרה הייתי כבר על הסף גם לפני וגמרתי די מהר. היא בלעה הכל,ניקה את הפנים שלה ונישקה אותי בלחי.
-"זהו,מספיק להיום" -היא אמרה לי. זה היה מבאס,רציתי אותה מאוד, אבל גם ידעתי שהיא עשתה מה שלא עושים במקומות האלה בדרך כלל. החלטתי שאני לא יהרוס לעצמי את הערב עם הפנטזיות שלי.

היום אני כבר מתורגמן עם ניסיון ואי אפשר להפתיע אותי עם חשפנית. הייתי במקומות כל כך שונים. הבנתי שכל שאנשי עסקים הגדולים הרציניים הופכים לחיות סוטות בערב. היו לי דירות דיסקרטיות או סאונות עם נערות ליווי, מכונים לעיסוי ארוטי, ועוד.