רוסייה חרמנית

תמיד רציתי לנסות סקס עם בחורה רוסייה, אני יודע שהרבה מכם יגידו שזה לא משנה רוסייה או לא רוסייה ,כוס זה אותו כוס. אולי לא תסכימו איתי ,אבל אני תמיד חשבתי שרוסיות הן הכי יפות בארץ(לא כולן כמובן,אבל לרוב). הרבה אנשים אומרים לי שאני ניראה טוב ,אבל אני בחור מאוד ביישן ותמיד היו לי בעיות עם בחורות. מה הסיכוי שלי היה למצוא לעצמי בחורה רוסיה כשנפשית בשבילי הן היו כמו מעולם אחר? ואז גיליתי שבארץ יש הרבה נערות ליווי מרוסיה, זה היה סוג של פתרון. לקח לי הרבה זמן למצוא אומץ ,כי אתם יודעים זה נחשב כמו משהו אסור ולא מוסרי,גם פחדתי שהחוויה עם נערת ליווי רק תהרוס את החלום שלי. בכל מקרה היא עושה איתי סקס בגלל שאני משלם לה ולא בגלל שאני מצא חן בעיניה. בסוף אחרי כל השיקולים זרקתי את הרעיון הזה מהראש שלי.

יום אחד ישבתי בבית לבד, כרגיל. כבר הרבה זמן לא היה לי סקס, ישבתי חרמן ומשועמם, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. אז נזכרתי על הנערות ליווי, מצאתי באינטרנט אחד מאתרים שאפשר להזמין משם בחורה רוסייה. הבנתי שאני בטוח לא רוצה להזמין אותה אלי הביתה ,אז השכרתי דירה דיסקרטית בתל אביב ,הרחק מהעיר שלי. כבר משם התקשרתי להזמין. לא היו לי יותר מידי דרישות שתהיה רוסייה,רזה וצעירה. בזמן שחיכיתי כבר 20 פעם שיניתי את דעתי, כבר פעמיים כמעט עזבתי הכל וברחתי הביתה. אז שמעתי דפיקה על הדלת…

היא הייתה יפה, עוד לא היה כלום ,אבל כבר הרגשתי שהחלום שלי התגשם. כל הדאגות שלי עזבו אותי תוך שנייה. קראו לה קטיה , העברית שלה לא היה משהו,ראיתי שקשה לה לדבר. הזמנתי אותה לכל הלילה,אז לא היה לנו לאן למהר. למרות שידעתי שהיא נערת ליווי במאת רציתי להכיר אותה. נתתי לה להיכנס והכנתי לה תה,התיישבנו בסלון. היא הייתה בחורה מאוד חייכנית , למרות שהעברית שלה לא היה מושלם הצלחנו להבין אחד את השני. היא גם שאלה הרבה דברים עלי.

לא ידעתי מה לעשות איתה, כמו שאמרתי מקודם אני ממש בחור ביישן. היא ראתה את זה והחליטה לקחת את העניינים בידיה. היא התקרבה אלי ועם חיוך שמה י את היד על הרגל והתחילה ללטף אותה. זה נתן לי אומץ , נישקתי אותה, היא ענתה על הנשיקה. התחלתי להפשיט אותה, איזה גוף מדהים היה לה. אחרי רגע כבר הרגשתי איתה מאוד בנוח. הרמתי אותה על הידיים ולקחתי אותה לחדר שינה. הרגשתי שאני עם מאהבת שלי ולא עם זונה. איך בכלל אפשר לקרוא לה זונה ,היא כל כך יפה ועדינה. השכבתי אותה על המיטה, היא משכה אותי איתה ביחד. נשכבתי מעליה והתנשקנו. היא הורידה ממני את כל הבגדים והשכיבה אותי על הגב. התיישבה עלי ונישקה את הצוואר שלי,ירדה לחזה, ליקקה את הפטמות שלי, בטן. תפסה את הזין שלי ביד ונישקה את הראש. היא במאת ידע איך למצוץ , בחיים לא ידעתי שסקס אורלי יכול להיות כזה מהנה. אבל הרבה זמן לא היה לי סקס, לקח לי כמה דקות לגמור ,אפילו לא אמרתי לה. הייתי בטוח שהיא תתעצבן כמו שקרה לי עם בנות אחרות , אבל היא רק חייכה ובלעה הכל.

לא יכולתי להמשיך ישר, שכבנו כמה דקות ודיברנו ,היא שיחקה עם הזין שלי. רציתי גם אני לעשות לה נעים. ירדתי לה בין הרגליים , היא הייתה במאת רטובה, אני מחרמן אותה, זאת הייתה במאת הפתעה בשבילי. נישקתי אותה שם, הכנסתי לשון בפנים קמה שיותר עמוק, זיינתי אותה עם אצבעות ,עשיתי את כל מה שאני יודע כדי להביא אותה לאורגזמה. לא הצלחתי ,התעייפתי. היא הרימה אותי למלה, חיבקה ולחשה לאוזן "על תדאג זה לא אתה, אתה טוב, אבל זה מקצועי כבר"

הזין שלי כבר היה מוכן, היא שוב פעם השכיבה אותי על הגב ,הלבישה קונדום והתיישבה על הזין שלי. היא רכבה עלי ואני שכבתי וחשבתי איך אני יכול לגרום לה לגמור. תפסתי את היד שלי ועם האצבע מצאתי את הדגדגן שלה, ליטפתי אותו עם האצבע ,ראיתי שהיא סגרה את העניין. הבנתי שאני בכיוון הנכון. המשכנו ככה היא רוכבת עליי ואני משחק עם האצבעות בדגדגן שלה. ראיתי שמה שאני עושה במאת מוצא חן בעיניה. אחרי כמה דקות היא הוציאה צעקה,הרגשתי שהשרירים שלה רועדות. "עשיתי את זה!" חשבתי לעצמי וממחשבה הזאת גמרתי גם אני.

המפגש האינטימי הזה נמשך עד שעות הבוקר ואז היא הייתה צריכה ללכת. היה צר לי לשחרר אותה את האמת. הדבר היחיד שאני מצטער עליו היום זה שלא עשיתי את זה יותר מוקדם.