פעם ראשונה עם נערת ליווי – המלצות למתחילים

לעשות משהו בפעם הראשונה זה תמיד מפחיד, גם פעם ראשונה עם נערת ליווי לא שונה. גם עם אתם מקצוענים בסקס הנערת ליווי הראשונה תמיד תישאר בזיכרון שלכם, לכן אתם חייבים לגשת לבחירה ברצינות רבה. כמובן שעדיף לא לחפש נערות ליווי ברחוב, תמיד עדיף לפנות לאתר יודעה וגדול של שירותי ליווי ולבחור נערת ליווי לטעמכם ממבחר ענק של בחורות. לרוב לשירותי ליווי פונים בחורים צעירים ולא מנוסים, כאלה שרוצים לאבד את הבתולים שלהם. וסקס עם נערת ליווי זאת דרך טובה לעשות את זה.

איך להתנהג כאשר אתם פעם ראשונה עם נערת ליווי – המלצות פרקטיות

גברים הרבה פעמים לא יודעים איך להתנהג עם נערת ליווי. על מה לדבר, איך לבנות את השיחה, מתי לעבור לסקס או איך לבקש שירותים נוספים. את האמת כאשר אתם מזמינים נערת ליווי מקצועית היא יודעת איך לבנות את המפגש האינטימי שלכם בצורה מושלמת. היא יודעת על מה לדבר, איך לעזור לכם להשתחרר ואיך לענג אותכם.

אז מה לעשות?

  1. אין צורך להתבייש מול נערת ליווי בגלל שאין לכם ניסיון, תאמינו ניסיון שלה יספיק לשניכם.
  2. בפעם הראשונה עדיך לקחת את השירותים הבסיסיים, אם תיהנו תמיד אפשר להמשיך את הערב
  3. תנסו לא לדאוג על דברים. שהזין שלכם לא מספיק גדול, שאתם לא שריריים, שיש לכם בטן או דברים אחרים. נערת ליווי מקצועית בחיים לא תצחק על החסרונות שלכם.
  4. אתם יכולים לתת לה שם בדוי ולהמציא לעצמכם סיפור חיים בדוי או לא לספר לה כלום
  5. את הפגישה הראשונה עם נערת ליווי עדיף להעביר בדירה דיסקרטית, בית מלון או כל מקום אחר שזה לא הבית שלכם. זה יאפשר לכם להשתחרר יותר.
  6. אל תשתו אלכוהול לפני פגישה, אם תשתכרו וההתנהגות שלכם לא תהיה נורמלית הפגישה יכולה להסתיים עוד לפני שהתחילה. אתם יכולים להביא בקבוק יין וכיבוד קל. רב הנערות ליווי לא יתנגדו לשתות איתכם כוסית כדי לשחרר את האווירה.
  7. אל תפחדו שמשהו לא יצליח אצלכם או שאתם עושים משהו לא נכון. הטבע והניסיון של נערת ליווי יביאו אתכם למצב שאתם רוצים להיות בו.
  8. את התשלום עדין לתת ישר ברגע שהיא תכנס, אם לקחת גם שירותים נוספים אפשר לשלם אחרי זה.
  9. פשוט תשתחררו ותהנו. תזכרו שלכל גבר יש את הפעם הראשונה

ההמלצות האלה יעזרו לא רק לבחורים צעירים וחסרי כל ניסיון עם בנות. גם לגברים שכל החיים שלהם עשו סקס בנאלי מתחת לשמיכה בתנוחה אחד זה יעזור לשנות את התחביבים שלהם ולהכיר גבולות חדשות בהנאה מינית.