שופינג

שבת של שופינג עם הורים, מה יכול להיות יותר טוב…..עדיף הייתי חולה בבית. אבל אין מה לעשות…כמה דקות נסיעה ואנחנו נכנסים חניה תת קרקעית של קניון. קומה 2-, עוד מספר דקות מחפשים חניה פנויה. עכשיו סיבוב בחנויות, בדרך למעליות מהחניה שמתי לב על גבר שריר. הוא ישב בסרבל כחול, כנרה אחד מה מנקים של הקניון. היא ישב, עישן ושיחק בטלפון, זה היה ניראה שאין שום דבר מתחת לסרבל. אני רואה שהוא אוכל אותי ואת אמא שלי עם העיניים החרמניות שלו. אנחנו נכנסים למעלית, הוא עוצר על כל קומה….עד שהגענו למקום הבנתי מה אני רוצה לעשות.

אנחנו יוצאים בקומה שלנו ומתחילים להסתובב בין החנויות. אנו הולכת עם ההורים לכל מקום, נותנת להם אפשרות להיכנס לזה עם כל הראש. אז אני מבקשת מאבא את המפתחות של הרכב, כי "שכחתי את הטלפון שלי שם". הוא דוחף לי את המפתחות לידיים בלי להסתכל עלי, כי הוא יותר מידי עסוק לבחור חולצה. אני רצה למעליות, לוחצת על קומה 2- ואוכלת ציפורניים כי אני כבר לא יכולה להמתין. בזמן הנסיעה במעלית הכנסתי את היד לתיק שלי, מצאתי, יש לי קונדום. יצאתי מהמעלית, הוא עדיין יושב באותו המקום. הפה שלי התייבש, אני מתקרבת אליו. אני לא יודעת מה להגיד לו…אוקיי, פנים חמודות, מקשת ממנו לעזור לי למצור את הרכב שלי. יופי, הוא קם והולך איתי, איזה ענק הוא!. כמה דקות אנחנו מחפשים רכב "עבוד". מצאנו, איך אני ממשיכה?

אנחנו כבר על ספסל האחורי, זה היה מהר, רק הצעתי לו להצטרף אלי, הוא הבין הכל. אני מורידה את החולצה ואת החזייה, הוא מוריד את הסרבל שלי. כל מה שיש מתחת זה רק תחתונים. הזמן מוגבל, מורידה אותם ומתנפלת על הזין שלו. מוצצת אותו כמו משוגע, יש לו גדול. הוא מתיישב באמצע הספסל, אני מלבישה את הקונדום, מורידה את התחתונים ומסתובבת עם הגב אליו. מחזיקה עם הידיים על הכיסאות הקדמיים והוא מכוון את הזין לתוך החור שלי. אני כבר רטובה אז הוא נכנס בקלות, כאב קצר בהתחלה וזהו. אני זוכרת לגבי הזמן ומתחילה לרכב במהירות. מגבירה את הקצב כמה שיותר. מתסכלת לכל הכיוונים, ממש לא בא לי להיתפס בזמן המפגש האינטימי המזדמן שלי.

הוא מתחיל להתנשם בחוזקה וגומר לתוכי. אני עוצרת ומחייכת, כל הכבוד, טוב שהשתמשתי בקונדום. נופלת על הכיסא….זהו אני חייבת לחזור להורים. מגרשת אותו, הוא לא ממהר. הלב שלי פועם בחוזקה, כמה אדרנלין. אני חייבת לנסות סקס כזה פעם נוספת ביום אחר. עשר דקות אחרי זה אני כבר שוב פעם מסתובבת ביחד עם ההורים.