הפתעה גדולה

שלום, אני בחורה צעירה בת 19 ובגילי בחיים לא חשבתי שהפגוש בחור כמו אלכס. היכרנו רק לפני מספר ימים. הוא בחור מאוד יפה, בן 26. יצאנו איתו מספר פעמים, היינו בים, טיילנו, יצאנו עם חברים. אתמול אחרי בילוי נוסף שלנו הוא לקח אותי הביתה, כבר הייתי די שיכור באותו הרגע. הוא לא שתה בכלל, הוא נהג. לא הבנתי בהתחלה למה הוא לקח אותנו למקום מבודד.

הוא היה מאוד עדין, כל הזמן חייך, מזג שמפניה, ליטף את השיער שלי. עברו בערך עשר דקות ושנינו מצאנו דרך לכיסא האחורי. התחלנו להתנשק, הידיים שלנו טיילו על הגוף אחד של השני…לא משהו מיוחד…אז בטעות נגעתי בזין שלו דרך המכנסיים. לא משהו שציפיתי בכלל, הזין שלו היה בגודל מרשים מאוד. זה הדליק אותי ישר. הבנתי שאני רוצה להרגיש אותו בפנים וכבר לא יכולתי להתאפק. שוב פעם התחלנו להתנשק, הלשון שלי שיחק עם שלי והידיים שלו כבר היו מתחת לשמלה שלי שיחקו עם הכוס שלי שכבר היה רטוב.

הורדתי את המכנסיים שלו והזין היפה שלו היה מול הפנים שלי. העברתי בזהירות עם הלשון על הראש שלו ואז בלעתי אותי. כמובן שלא היה לי ניסיון עם זין כזה גדול ולא הייתי מסוגלת לבלוע אותו לכל האורך, אבל ראיתי שהוא עדיין נהנה מזה. כמון שגם אני נהנתי מהרגשה של זין כזה בפה שלי וגם משלוש אצבעות שכבר היו בתוך הכוס שלי.

כאשר סוף סוף הפסקתי עם המציצה התחלתי לעלות למלה ולנשק את הגוף שלו. עליתי עד השפתיים ונישקתי אותו חזק. הרגשתי כל כך חרמנית ומלאה בתשוקה. רציתי לקבל ממנו זיון של החיים. הוא שם אותי על הברכיים עם הגב אליו, הכוס שלי כבר חיכה לזין שלו. סוף סוף הוא הצמיד את הראש אל החור שלי ואחרי מספר תנועות הכניס לי עד הסוף. כל הרגשות בתוכי התהפכו, הרגשתי הנאה לא מהעולם הזה וכאב מהזין הגדול.

הוא זיין אותי במהירות רבה, עם כל תנועה הוא היה מלביש אותי עד הסוף על המקל הענקית שלו. כל פעם שהוא היה עושה את זה זה היה גורם לכאבים חזקים אצלי, אבל זאת הייתה כאב מהנה, כך שלא ידעתי מה אני רוצה יותר: שהוא יעצור או שיזיין אותי חזק יותר. כמובן שבחרתי באופציה השנייה והוא המשיך לקרוע את החור שלי. זה הרגיש כאלו אני הולכת לאבד הכרה עוד מאט. מה שבטוח שאבדתי את הרגשת זמן וכל מה שנשאר זה ההרגשה של המקל הענק שחודר לתוכי במהירות גדולה.

אחרי כמה דקות הרגשתי את הפעימות של הזין וגניחה חזקה של אלכס. הרגשתי את הזרם של הזרע שלו בתוך הכוס, מה שגרם לי לקבל את האורגזמה שלי. זה היה מהנה ביותר, שנינו נפלנו בלי כוחות. הוא נשכב מעליו והמשיך לנשק אותי. זה היה הרגע שהרגשתי ממש מאשרת.

היום אני כותבת את כל זה מחכה עד שאלכס יסיים את העבודה שלו ואנחנו נוכלה לראות אחד את השניה למפגש אינטימי נוסף.