מפגש אינטימי

דירה דיסקרטית יוקרתית,אנחנו שוכבים אחת ליד השני, את כל כך קטנה וחמודה, לושה רק בחולצה ארוכה ושום דבר מתחת. אני מחבק אותך בעדינות ומלטף את הגוף העדין שלך דרך החולצה. אני מתחיל מהכתפיים, צוואר וממשיך אל השדיים. בהתחלה אני מעביר עליהם קליל, רק כדי להרגיש את התגובה של הפטמות שלך. הם מתקשות לאט לאט ורואים את זה מצויין על החולצה. הנשימה שלך משתנה ואני מרגיש איך את משתחררת. אני מתחיל ללטף אותך יותר חזק, כל רגע אני נותר יותר ויותר תשומת לב לשדיים שלך ואז כאשר אני רואה שהפטמות שלך כבר קשות, אני מעביר עם היד למטה, אל הבטן שלך.

אני עוצר על הבטן ומלטף אותו בתנועות סיבוביות. אני רואה שאת כבר רוצה יותר, אבל אני לא ממהר. ממש באיטיות היד שלי מתקרבת אל הכוס שלה. רגע אחד אני עוצר ורק אז יורד יותר למטה. את קופאת ומעבדת נשימה לרגע. אני מהר מאוד חוזר אל החולצה ומרים אותה למלה עד שהשדיים שלך לא נשארים בחוץ. אני מרגיש שאת כבר לא מסוגלת להחזיק מעמד נגד התשוקה שממלא אותך. אני שוב מוריד את היד בין הרגליים ומעביר עם האצבעות על השפתיים החמות שלך. לאט לאט עם כל ליטוף אני מרגיש איך הם מתמלאי בתשוקה. כאשר אני מבין שאת מספיק רטובה כדי לקבל אותי בפנים אני מכניס אצבע ראשונה ומרגיש את החום שלך. עם אצבע נוספת אני אני משחק עם הדגדגן שלך. אני רואה שסגרת את העיניים שלך בהנאה ואני מתחיל להזיז אם האצבעה ואז מכניס אצבע נוספת. את פותחת את העיניים ואני רואה חוסר סבלנות שם.

הזין שלי כבר מזמן מוכן, אני עולה עליך ואת פורשת את הרגליים. אני מצמיד את הזין אל חור שלך ומכניס אותו בעדינות. הכוס שלך מאוד צמוד, אני מתחיל את התנועות שלי באיטיות וכל פעם אני מגביר את הקצב ואת העמוד. אני מנסה להכניס את הזין כמה שיותר עמוק ואז אני מרגיש את הגוף שלך נלחץ ואז מרגיש רעידות קלות עוברות בגלים דרך כל הגוף. אני לא מסוגל להחזיק יותר, גם אין צורך, וגומר לתוך המנהרה שלך.