חסרת בושה

נמאס הכל. כל יום אותו דבר. איך בה לי על משהו חדש, רגשות חדשות. משהו אסור, משוגע. זה היה סוף יום עבודה של יום שישי ומחשבות האלה גורמות לי להשתגע.. אני מסיימת את העבודה ויוצאת החוצה. היה ערב קייצי חם, יותר מדי חם לטעמי. זה היה זמן לים או לפחות להוריד את הלבוש המשרדי הזה. המחשבה הזאת גרמה לי להרגיש חום בבטן. אבל ממחשבה הבאה הלב שלי מתחיל לדפוק כמו משוגע. כן, זה הדבר המשוגע שאני צריכה. אני חוזרת לבניין, מחביאה את המבט הבוער שלי ממאבטח. אומרת ששכחתי את הטלפון. עולה לקומה השניה ונכנסת לשירותים. עכשיו יש לי אפשרות לנשום קצת, אבל אני צריכה לעשות הכל מהר, אחרת אני יכולה להתחרט. אני מרימה את החצאית שלי, מורידה את התחתונים  ושמה אותם לתוך התיק שלי. האם אני באמת עושה את זה? הסתכלתי על עצמי במראה. בחורה הגונה, אבל עד כמה היא חרמנית מבפנים. אבל רק אני מכירה את זה. 
אני יוצאת החוצה. עכשיו הכל אחרת לגמר. כל שאיפה של רוח גרמה לי לרגשות מיוחדות. כאילו אלפי נשיכות מכסות את האור שלי וזה גרם לצמרמורת. כל האנשים האלה שהולכים מולי, מסתכלים עליי ואין להם מושג מה קורה אצלי בפנים. וזה ממש מחרמן. הבדל בין מה שרואים מבחוץ ומה שקורה בפנים, זה מה שמחרמנן. 
בא לי לשתף את זה עם מישהו. מישהו שיכול להעריך את מה שאני עושה. אני שולחת לו סמס. אנחנו קובעים מפגש אינטימי במקום הריל שלנו. המקום הרגיל שלנו זה דירה דיסקרטית במרכז העיר. אני לוקחת מונית ונוסעת למקום. הלב שלי לא מפסיק לדפוק חזק. תמיד הייתי ילדה טובה, אף פעם לא עשיתי דברים כאלה בחיים ועכשיו אני מסתובבת בעיר בלי תחתונים. ההרגשה החדשה הזאת שיגע אותי. ועכשיו הייתי חייבת מישהו שירגיע אותי. מישהו שאיתו אני יכולה להיפתח לגמרי ואז שוב פעם לנעול את עצמי בתפקיד של בחורה טובה. 
אני כמעט במקום, הוא כבר שם. מחכה לי בכניסה לבניין. אני מתקרבת אליו, הוא מנשק ומחבק אותי. הידיים שלו גולשות על הגב אל התחת שלי. כן, הוא חייב למצוא את זה. אני רואה שהוא קצת בשוק. רואה שהעיניים שלו נדלקו. אני מחייכת ומורידה את העיניים למטה. אף פעם לא יכולתי לעמוד במבט שלו. הוא לא שואל כלום. אין לו צורך בתשובה שלי. הוא מבין הכל. תופס את היד שלי ולוקח אותי לבניין. אנחנו נכנסים לבניין. ברגע שהדלת נסגרת הוא מצמיד אותי אל הקיר, מנשק. היד שלו מיד נכנסת מתחת לחצאית שלי ומתחילה לעלות למעלה. עד שהאצבעות שלו לא מגיעות לחור שלי. עכשיו הוא בטוח שאין לי כלום מתחת. אין אני נהנית מהתגובה שלו. מהתשוקה הבוערת בעיניים שלו. הוא שוב פעם מנשק אותי. גם אני כבר נדלקתי עד השמיים. 
אנחנו יוצאים ממעלית. הוא מחזיק אותי חזק, כאילו פוחד שאני אברח. אנחנו נכנסים לדירה, הוא נועל את הדלת. אנחנו נכנסים לחדר. הוא שוב פעם מצמיד אותי אל הקיר. מסתכל לתוך העיניים שלי. מעביר עם האצבע על שפתיים, יורד אל הצוואר. מנשק. מוחץ את השדיים. פותח את החולצה. יורד למטה ומוריד את החצאית שלי. מנשק את הירכיים שלי. אני יודעת שהוא חרמן ביותר. הוא עולה, מוריד את החולצה. נשיקה. הוא מכניס את היד לשיר שלי, מוחץ אותם. האצבעות של היד השניה נכנסות לכוס שלי.  בהתחלה באיטיות ואז יותר ויותר מהר. הוא נצמד אליי עם כל הגוף. אני משאירה על הגוף שלו שריטות מהנאה. עוד קצת….אבל הוא עוצר. משחרר אותי. הוא יודיע שבמצב כזה  אני מוכנה להכל. הוא עושה צד אחורה:
"חרמנית" – דבר ראשון שהוא אומר במפגש הזה. 
אני מתקרבת אליו, יורדת על הברכיים ופותחת את המכנסיים שלו. הזין נכנס לתוך הפה שלי. אני מסתכלת לתוך העיניים שלו ומלקקת את הזין. אז שוב פעם מכניסה אותו לתוך הפה. עמוק עד כמה שאפשר. ואז שוב פעם משחררת אותו. הוא סוגר את העיניים מהנאה, משתחרר. אבל רק למספר דקות. הוא שוב מתרחק ממני. מרים אותי ומסובב על השולחן. מוציא את החגורה מהמכנסיים וקושר את הידיים שלי מאחורה. המצב הזה רק מדליק אותי יותר. מצב של חוסר אונים. אני מחליטה לתת לו את כל השליטה. הוא אוהב את השליטה הזאת. הוא מעביר עם היד מהבטן אל השדיים ואז תופס אותם חזק. אני נושכת את השפם שלי. למטה הכל כבר בוער. אני רוצה אותו!
הוא מקפל אותי חזק על השולחן. מכניס את הזין בתנועה אחד. עמוק, עד הסוף. שניה אחד ועוד תנועה עמוקה. אני כמעט נחנקת מתענוג. משחיר לי בעיניים, אבל סטירה חזקה על הטוסיק מחזירה אותי. הוא הוסף את השיער שלי ומושך לאחור. אני לא מצליחה לזוז והוא ממשיך לזיין אותי חזק. ואז אני גומרת, גל של חום וצמרמורת עוברים בגוף שלי. הוא מרגיש את זה ועוצר כדי לתת לי ליהנות מהרגשה. אבל לא להרבה זמן, גם הוא רוצה לגמור. ממשיך לזיין אותי ואז קופא. אני מרגישה נוזל חם ממלא את הכוס.